Uitslagen 2013

Staverse Winterspelen

1e prijs Durkje Visser & Geeske Visser 267.32

2e prijs Jolanda & Anneke Bremer 230.29

3e prijs Fardau & Rixt 198.91

4e prijs Femke & Geertsje 192.20

Staverse Kampioenschappen Skief Skuuve

20 deelnemers |  Kampioen: Stefan Bouma – 110 punten

 

 

Vrijdag 25 januari Pieken en Disco on ice

De disco was een groot succes

Heren 18 deelnemers | 1e prijs Bart Draaijer 2e prijs Pieter Zeldenrust 3e prijs Siebe Sytsma

Dames 8 deelnemers | 1e prijs Durkje Visser 2e prijs Geeske Visser

Pieken voor de schooljeugd:

Groep 1 & 2 | 1e prijs Freya de Groot

Groep 3 & 4 | 1e prijs Inge de Roos 2e prijs Auke Jott de Groot 3e prijs Hillie de Groot

Groep 5 & 6 | jongens 1e prijs Eelke van der Brug 2e prijs Siemen Jeen Hoekstra

meisjes 1e prijs Hannah Hornstra 2e prijs Wijnanda de Boer

Groep 7 & 8 | jongens 1e prijs Tom Keizer 2e prijs Arjen van der Pal 3e prijs Jan van Dam

meisjes 1e prijs Anneke de Groot 2e prijs Fardau de Vries

Donderdag 24 januari Afvalrace:

Jeugd

5 deelnemers | 1e prijs Jesse van der Pal  2e prijs Joon Yke Hoekstra.

Volwassenen

15 deelnemers | 1e prijs Rinnie van der Pal 2e prijs Jan Willem Albada 3e prijs Jan de Groot

Woensdag 23 januari Estafette met de slee

1e prijs Jan de Groot & Piet Blaauw

2e prijs Peke Azn Wouda & Steven Wouda

3e prijs Gert Jan Mulder & Tsietse Veenstra

Woensdag 23 januari 2013, Schaats-knobbelrit (dobbeltocht)

1e prijs Erik van Dam, 130

2e prijs Jacob van Dam, 127

3e prijs Tsega Behre, 125

Jelmer de Groot 124,Nynke Boxum 119, Fardau de Groot 117, Jan van Dam 114, Alle Pieter van der Meer 106, Auke Jott de Groot 107, Anna de Vries 114,Meike de Groot 112, Petra Boxum 100,Redmer de Groot 92, Freya de Groot 95, Anne Fleur Visser 85, Hannah Hornstra 93, Jelle de Boer 80, Jurjen Visser 73, Geeske Tine Hoekstra 90,Esmee Hornstra 106 en Segen Gehbre 84

Zaterdag 19 januari 2013

Hardrijderij op de ijsbaan

De uitslag:

Heren

1e prijs Peke Pzn Wouda

2e prijs Rinnie van der Pal

3e prijs Auke van der Meer

Dames

1e prijs Maria Wouda

2e prijs Immertje de Groot

3e prijs Hannah Jansen

Het Meester Otter Toernooi op zondag 20 januari

Het was ijskoud op de baan maar er werd fel gestreden door de ijshockeyers.

1e prijs Stefan Bouma, Jan Bouma, Hidde Plantinga

2e prijs Gerrit Wolthuis, Willem Atsma, Steven Bouma

3e prijs Jitze Bron, Lubbert Wouda, Anton Folkerts

18 januari 2013 hardrijderij voor de basisschool kinderen

Groep 1 & 2

1e prijs Fardau de Groot

2e prijs Erik van Dam

3e prijs Freya de Groot

Groep 3 & 4

Jongens:                                                           Meisjes:

1e prijs  Auke Jot de Groot                            Tsega Behre

2e prijs  Jan van Keimpema                         Anne Feenstra

3e prijs                                                              Amarins v d Pal

3e prijs                                                              Wietske de Vries

 

Groep 5 & 6

Jongens:                                                          Meisjes:

1e prijs  Fré  de Boer                                     Hannah Hornstra

2e prijs  Symen Jeen Hoekstra                   Sytske Wolthuis

3e prijs                                                             Sandra Strampel

4e prijs                                                             Xandra Albada

5e prijs                                                            Wijnanda de Boer

 

Groep 7 & 8

Jongens;                                                          Meisjes:

1e prijs  Jorn albada                                      Femke de Roos

2e prijs  Arjan v d Pal                                    Rixt de Boer

3e prijs  Tom keizer

4e prijs  Jan van Dam

5e prijs  Gerrit Ype Wolthuis